در اینستاگرام علاوه بر پیج های شخصی که مربوط به افراد و اطلاعات شخصی آنها می باشد انواع دیگری از پیج های فروشگاهی، سرگرمی و فن پیج ها وجود دارند. اما فن پیج چیست و چه کاربردی دارد؟ در این بخش از آموزش اینستاگرام  میخواهیم به توضیح این صفحات و کاربردهای آن بپردازیم.

فن پیج اینستا یعنی چه؟

معمولا افراد برای حمایت از سلبریتی یا اینفلوئنسر مورد علاقه خود یک صفحه هوادار در اینستاگرام ایجاد می کنند. اینستاگرام یکی از بزرگترین پلتفرم های شبکه های اجتماعی است که حدود یک میلیارد کاربر فعال دارد. تعداد زیادی از این کاربران را صفحات فن پیج تشکیل می دهند. در جواب سوال فن پیج چیست باید گفت، صفحاتی هستند که اطلاعات سلبریتی ها یا بند یا گروه معروفی را منتشر می کنند. مردم در صفحات هواداری با لایک و کامنت محتوای اشتراک گذاری شده، اینفلوئنسر محبوب خود را حمایت می کنند.

کاربرد صفحات فن پیج

معمولا این صفحات که در ابتدا به منظور حمایت از اینفلوئنسر های معروف شکل می گیرد، کم کم با فعالیت مداوم دنبال کننده های خاص خود را جذب می کند. همچنین این صفحات خیلی زود به یک صفحه پرمخاطب در اینستاگرام تبدیل می شوند. بنابراین بستر برای ایجاد محتوای تبلیغاتی مهیا می شود. اکنون که می دانید فن پیج چیست، می توانید با ایجاد یک صفحه فن پیج و رشد دادن آن در اینستاگرام یا سایر رسانه ها اجتماعی بر دنبال کننده های این اینفلوئنسرها تاثیر بگذارید.

سپس با تبلیغ کالاهای مرتبط با فعالیت این افراد و یا کسب و کار خود و سایر تبلیغات کسب درآمد کنید. امروزه تبلیغات، پیشرو برای بازاریابی تاثیرگذار است؛ به همین دلیل افراد زیادی اقدام به ایجاد صفحات فن پیج می کنند. این صفحات که محتوای آن اغلب پیرامون هنرمندان، برندها و … می باشد، کمک می کند که شما سریع تر و گسترده تر در قضای اینستاگرام دیده شوید.

 فن پیج اینستاگرام

معمولا اینفلوئنسرها یا هنرمندان یک صفحه اصلی برای خودشان دارند، اما فن پیج چیست؛ صفحاتی است که توسط افراد دیگر اداره می شود و پست های آنها را بازنشر می کند. با این حال اغلب صفحات فن پیج نرخ تعامل بالایی دارند. البته این مساله به تولید محتوای خوب شما نیز بستگی دارد. در این صفحات اغلب اصل محتوا تکراری است، بنابراین انتشار آن نیاز به خلاقیت و دقت شما دارد.

مقاله مرتبط:”هر آن چه در مورد تیک آبی اینستاگرام باید بدانید” 

چگونه یک صفحه فن پیج در اینستاگرام راه اندازی کنیم؟

فن پیج یا صفحه هوادارای صفحه ای است که برای حمایت از موضوع مشخصی فعالیت می کند. نمونه های رایج صفحات فن پج شامل: یک سلبریتی یا یک شخصیت شناخته شده عمومی، یک موضوع خاص (مثلا یک حیوان)، یک باور(مثلا جنبش مذهبی یا فلسفی) می باشد. بنابراین قدم اول انتخاب موضوع مورد علاقه شما است.

اگر می خواهید بدانید فن پیج اینستا یعنی چی؟ باید بگویم که می تواند یک فرصت خوب برای کسب درآمد باشد. اما اگر شما هم می خواهید از این فرصت استفاده کنید فراموش نکنید که باید به طور مستمر فعالیت داشته باشید. روزی یک پست به اشتراک بگذارید و فقط محتوای مرتبط با طرفداران خود پست کنید. همچنین پست های موجود و مرتبط در فید خود را که توسط سایر پیج های هواداری و طرفداران شیر می شود لایک کنید و در مورد آنها نظر دهید.

در این مطلب به پرسش بسیار رایج “فن پیج چیست؟” به طور کامل پاسخ دادیم امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشد و بتوانید به راحتی با ایجاد این صفحه برای خودتان کسب درآمد کنید.